Rodinné domy

Dřevostavby jsou špičkovým produktem moderního stavebnictví. Správná dřevostavba musí být nejen dobře navržena, ale hlavně odborně postavena. Naším mottem je: “Buď to budeme dělat pořádně, nebo vůbec.”

Proto používáme pro návrh dřevostaveb přední software Dietrich´s s jehož pomocí dokážeme vytvořit vizualizace, spočítat potřebné výkazy materiálu a připravit bezchybné výkresy pro výrobu i montáž.

Proto jsme schopni Vám velmi rychle Váš vysněný dům nejen nacenit, ale i vizualizovat včetně umístění modelu domu na fotku konkrétního pozemku.

MÍŠA - 2 499 999,- Kč

Rodinný dům MÍŠA je přízemní bungalow se zastavěnou plochou 144 m2 a plochou všech podlah 126 m2. Jeho konfigurace je 5+1 s garáží. Spojená jídelna s obývacím pokojem poskytuje velký prostor pro trávení společného času s rodinnou a přáteli. Za studených zimních dní je velice příjemné si zatopit v krbu, který dokáže vytopit velkou část domu. Dva pokoje pro děti a ložnice pro rodiče poskytují dostatek soukromí pro všechny členy rodiny. V rohu domu je umístěna garáž, přístupná z centrální chodby v domě. Do prostoru střechy je umístěna půda o ploše 45 m2, která je přístupná půdními schůdky z chodby.

 

 

Rodinný dům MÍŠA si můžete prohlédnout v Ondřejově Turkovicích. Rádi Vám zdarma zařídíme prohlídku.


ADÉLA - 1 955 000 Kč

Rodinný dům ADÉLA je varianta 4+1. Spojená kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem vytváří centální prostor domu pro trávení společných chvílí. Jeden pokoj je určen pro rodiče jako ložnice a druhý pro děti. Ze zádveří je přístup do malé místnosti pro domácí věci. U velkých balkonových dveří vybíhá přímo ze střechy pergola.