Krovy

Každá stavba potřebuje
pořádný krov.

Zabýváme se montáží krovů s vyřezáním na místě, nebo výrobou CNC krovů na míru dle Vašich požadavků. Dále provádíme montáž tepelné izolace mezi krovy nebo nadkrokevní izolací. Zajistíme Vám vše od projektové dokumentace přes výrobu, montáž a dopravu na místo realizace.

Používáme kvalitní řezivo KVH, které je tvarově stálé, nepraská a nekroutí se, nebo vybrané rostlé dřevo. Na veškerou práci i materiál poskytneme záruku až 60 měsíců.

Tesařské práce

Tesařské práce dělíme do tří kategorií:

  • Ruční výroba nepohledové konstrukce – sem spadají nepohledové střechy, obecně konstrukce bez požadavku na estetický vzhled. Jejich přesnost není nijak snížena výrobou lidskou rukou. Tato metoda je převážně používána pro jednodušší konstrukce.
  • Ruční výroba pohledové konstrukce – Nejčastěji se jedná o pergoly a přístavky k rodinným domům. Konstrukce se vyrábí u nás na hale, kde se spasuje a velmi často i natře a následně se montuje u zákazníka.
  • Strojní výroba – jedná se o přesnou CNC výrobu dřevěných konstrukcí, které mají buď vysoký požadavek na přesnost nebo na estetické vlastnosti. Je to zdaleka nejpřesnější způsob výroby. Používá se u složitějších konstrukcí náročných na lidský čas.

Neváhejte nás kontaktovat a mi Vám poradíme jakou cestou se vydat.

Naše motto?

Děláme práci pořádně, nebo vůbec.

Poskytujeme konzultace ZDARMA

Dřevostavby nové generace s.r.o.

Jaurisova 515/4
Praha 4 - Michle

IČ: 021 33 474
DIČ: CZ 021 33 474

jsme plátci DPH

Korespondenční adresa
Mořina 143, okr. Beroun

Napište nám

Ing. Jan Penc, DiS

Jednatel
obchod, tesařství a dřevostavby

Michal Jansa

Stavební mistr
klempířské, pokrývačské a izolatérské práce

Naše společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce číslo 215798